<серпня 2017>

Творчі звіти 2017
Успішний фініш PDF Друк e-mail

11 квітня 2017 року на загальношкільній лінійці було підведено підсумки Марафону дитячої творчості, який стартував на початку березня.

Протягом всього цього часу школа святкувала "дні народження" виховних груп. Вже стало традицією, клас, який звітує сьогодні, називаємо іменинниками, адже цей день є по-справжньому святковим та хвилюючим.

Іменинники напередодні свята виготовляють запрошення почесним гостям (журі), оголошення для всіх друзів, які кожного дня чекають подарунків - виставки творчих робіт та святкового дійства на сцені.

Гості йдуть на свято теж з подарунками: гарним настроєм, посмішками, похвалами, словами підтримки, гучними оплесками.

В дружбі наша сила PDF Друк e-mail

Ключовим  завданням  вихователя  є виховання в учнів почуття взаємодопомоги, чуйності, єдності. Тому 5 квітня 2017 року учні 7-х класів запросили на своє родинне свято «У дружбі наша сила» батьків, учителів, друзів.

Аліса в Країні чудес PDF Друк e-mail

23 березня 2017 року відбувся творчий звіт виховних груп 10-Г та 7-С класів, вихованців які мають порушення слуху, під назвою "Аліса в Країні чудес або врятуймо нашу планету".

Свято казки PDF Друк e-mail

22 березня 2017 року відбувся творчий звіт найменших учнів нашої школи – учнів підготовчих класів.

Наука виживання PDF Друк e-mail

21 березня 2017 року у рамках загальношкільного екологічного проекту вихованцями 8-9-х класів було проведено творчий звіт під назвою «Наука виживання». Тема заходу вибрана не випадково. Адже, враховуючи екологічну ситуацію в Україні, кожен з нас, насамперед, повинен піклуватися про навколишнє середовище. Метою нашого заходу було узагальнення знань учнів про екологічну ситуацію в Україні, формування життєвого принципу безконфліктного співіснування людини і навколишнього середовища на основі гармонізації стосунків з природою, розвиток пізнавального інтересу, виховання  дбайливого  ставлення до природи.

<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3