<жовтня 2017>

Предметні тижні
Обласна олімпіада з трудового навчання PDF Друк e-mail

З метою збереження і розвитку творчого потенціалу нації, формування в суспільстві сприятливих умов  для становлення особистості та підтримки  обдарованих дітей із особливими  освітніми потребами, 21 квітня 2017 року на базі нашої школи було проведено  обласну олімпіаду з трудового навчання серед вихованців спеціальних шкіл-інтернатів.

Під час урочистої частини  з вітальним та напутнім словом до учасників олімпіади  звенулись   методист Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Литвин Інна Миколаївна та директор нашої школи - Хронік Тетяна Євгенівна.

На творчу наполегливу працю, позитив та чудовий настрій  надихали своїми яскравими виступами господарі – учні школи.

Шевченківські дні PDF Друк e-mail

В період з 28 лютого по 13 березня 2017 року в школі проходили Шевченківські дні, в рамках яких відбулися такі заходи:

• Перегляд кінофільму «Тарас Шевченко»

Конкурс малюнків-ілюстрацій до творів Т.Г.Шевченка. Переможцями конкурсу стали: учениця 4 класу Мироненко Аліна (Імісце), учні 4 класу Білоус Карина та Філоненко Анна (ІІ місце), учень 1 класу Фірсенков Сергій та учні 3 класу Хруленко Зарема і Мазаний Віктор (ІІІ місце)

Виставки літератури «Кобзарем його ми звемо» (для учнів 1-4 класів) та «Шевченкове слово в віках не старіє» (для учнів 5-10 класів)

• Бібліотечний урок «Життєвий та творчий шлях Тараса Шевченка» для учнів 3 класу, в ході якого було переглянуто відеопрезентацію «Дитинство Шевченка», мультфільм «Садок вишневий біля хати» та прослухано пісню «Заповіт»

Декада географії та історії PDF Друк e-mail

В період  з 7  по 20 лютого  2017 року  в школі-інтернаті проходила Декада географії та історії, в рамках якої відбулися такі заходи:

• Конкурс стінних газет «Пам’ятні місця Корсунщини». Найкращу стіннівку підготували учні 6 класу.
  • Бесіди-конкурси «Історія географічних відкриттів» (6 клас) та «Заповідні місця нашого краю» (8 клас). Серед учнів 6 класу найактивнішими учасниками стали Білоус Ю. та Шабанова К., а серед учнів 8 класу – Нестеренко В. та Колеснікова Е.)
  • Вікторина «Заочна мандрівка до Запорізької Січі». Переможцями вікторини стали учні 9 класу..
  • Конкурс «Найрозумніший та найкмітливіший» (розгадування кросвордів і ребусів). Переможцями конкурсу стали Шабанова К. (6 клас) та Алібекова А. (7-А клас).
  • Заочна мандрівка «Географічними та історичними шляхами». Найактивнішими учасниками були Христенко О., Алібекова А. (7-А клас), Кисіль Ю., Філоненко Р. (7-Б клас).
  • Конкурс малюнків «Корсунь – місто воїн». Найкращий малюнок намалював учень 8 класу Дубина Б.
  • Конкурс складання кросвордів «Люби і знай свій рідний край». Найкращі кросворди склали учениця 9 класу Мироненко В. та учениця 10-Г класу Марченко К.
  • Бінарний урок «Географія на поетичній ниві» (географія +українська література) в 7-А, 7-Б класах, найактивнішу участь в якому взяли Алібекова А.,Христенко О., Шевченко К., Стрига К. (7-А клас) та Кисіль Ю., Цинцеус Д., Філоненко Р. (7-Б клас).
  • Усний журнал «О, Корсуне, славетний!», найактивнішими учасниками якого стали Шабанова К. (6 клас), Алібекова А. та Христенко О. (7-А клас), Нестеренко В. та Колеснікова Е. (8 клас).

Добан О.С., вчитель географії

ТИЖДЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ PDF Друк e-mail

З 31 січня по 06 лютого 2017 року в Комунальному закладі  «Корсунь – Шевченківська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат I – III  ст. Черкаської обласної ради» проводився Тиждень англійської мови.

Метою проведення Тижня англійської мови є удосконалення знань, умінь та навичок, отриманих на уроках англійської мови; розширення і поглиблення лінгвістичних знань, світогляду учнів; розвиток комунікативних умінь, творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови.

Протягом тижня були проведені такі заходи:

У вівторок 31 січня 2017 року учні 2-9 класів працювали над загальношкільним проектом «Визначні місця Лондону та Великобританії». Діти підійшли до виконання завдання старанно, творчо та оригінально. Також учням 5 – 9 класів випала нагода позмагатися у конкурсі «Найкращий перекладач», метою якого було продемонструвати знання англійських слів та вміння перекладати іноземною мовою.