<жовтня 2017>

Відкриті уроки
Відкритий урок з читання PDF Друк e-mail

16 березня 2017 року у мовному підготовчому-А класі відбувся відкритий урок читання за темою: «Звуки з-з! Позначення їх буквою «З». Читання тексту» .

На уроці діти вивчали букву «З», вчилися її артикулювати, розрізняти тверді та м´які приголосні. Удосконалювали навички звукового аналізу слова, повторювали чистомовки, читали склади та слова із звуками. Переказували прочитаний вчителем текст за запитаннями.

Урок був проведений в ігровій формі. До учнів у гості завітав зайчик, який їм приніс цікаві завдання. В кінці уроку зайчик пригостив дітей солодощами.

Н.О.Хіміченко, вчитель-логопед

Відкритий урок з розвитку мовлення PDF Друк e-mail

13 березня в середній  групі  дошкільного  відділення  відбулося  відкрите заняття  з  розвитку  мовлення  по  темі: "Слова, що  означають  якість  та  ознаку  предмета. Розширення  словника  по  темі «Весна ». На цьому  занятті  діти  в  ігровій  формі  розширювали  знання  про  весняні  зміни  в  природі, вчились  розповідати  про них, відповідати  на  запитання  дефектолога, формували  елементарні  поняття  причинно-наслідкових  зв’язків, збагачували  активний  словник  прикметниками  та  вчились  їх  добирати, вслухалися  в  звуки  весняного  лісу – співу пташок та дзюрчання  струмочків.

Особлива  увага  приділялась  корекційним  та  розвивальним  завданням, зокрема: зміцненню  артикуляційних  м’язів  за  допомогою артикуляційного  комплексу «Веселий  ротик», розвитку  фізіологічного  дихання,  дрібної  моторики,  координації  рухів, розвитку  слухової  уваги.

Заняття з корекції мовлення PDF Друк e-mail

13 березня у підготовчому –А класі відбулося заняття з корекції мовлення за темою: «Диференціація звуків С-Ш»

На цьому занятті діти закріплювали  чітку вимову звуків С-Ш. Вчилися порівнювати артикуляцію звуків, розвивали фонематичний слух, пам´ять.За допомогою артикуляційної гімнастики удосконалювали вміння виконувати повноцінні рухи мовного апарату.

Також виконували пальчикову гімнастику, яка  допомагає розвивати чутливість нервових закінчень, що стимулюють мовленнєвий центр головного мозку, і це дуже  подобається дітям. Усне мовлення починається тоді, коли рух пальців досягає достатньої точності. Це доведено вченими.

Н.О.Хіміченко, класовод підготовчого-А класу

Відкритий урок з англійської мови PDF Друк e-mail

Знання іноземної мови - важлива складова розвитку сучасної молоді і порушення слуху не є перешкодою для здобуття знань, що впевнено продемонстрували учні 7-с класу під час відкритого уроку з англійської мови на тему: «Що ти робив вчора?», який відбувся 2 березня 2017 року.

В ході уроку учні закріплювали вміння оперувати правилами граматики та використовувати їх для побудови зв’язної розповіді на задану тему. Особливе місце на уроці відводилось поглибленню словника та автоматизації правильної вимови іноземних слів. З використанням дактильного та жестового мовлення навіть складні правила читання з легкістю засвоюються учнями з вадами слуху, що є основою для чіткого фонетико-фонематичного мовлення.

І.С.Скляренко, вчитель англійської мови

Відкритий урок з трудового навчання PDF Друк e-mail

1 березня 2017 року проведено відкритий урок з трудового навчання на тему: «М’ясні страви. Правила визначення доброякісності м’яса, м’ясних продуктів. Прийоми теплової обробки м’яса. Приготування перших страв на м’ясному бульйоні (приготування борщу)».

На уроці дівчатка ознайомились із різновидами м’ясних страв, правилами визначення доброякісності м’яса та м’ясних продуктів, прийомами теплової обробки м’яса. Виклад навчального матеріалу супроводжувався показом презентації.

В ході практичної роботи майбутні господині ознайомились із технологією приготування та навчились готувати найпопулярнішу в нашій країні страву – борщ. Під час роботи дівчатка розповідали як вдома готують борщ їхні мами та бабусі, ділились секретами його приготування.

Сподіваюсь, знання отримані на цьому уроці, неодмінно стануть у пригоді нашим юним господиням у майбутньому.

С.Д.Лопушанська, вчитель трудового навчання

<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>