<жовтня 2017>

Художня обробка деревини
Художня обробка деревини PDF Друк e-mail

Вироби з дерева назавжди увійшли у наше життя. Деревина практично не має собі рівних за різноманітністю застосування. З неї виготовляють практично все необхідне для життя: будинки, столярні вироби, меблі, іграшки, музичні інструменти, посуд, мости тощо. Гурток з «Художня обробка деревини» має на меті поглибити знання, вміння і навички учнів, здобуті  на уроках  трудового навчання, сформувати свідоме, творче ставлення до праці, потребу в прекрасному, розвивати нестандартне мислення, оскільки систематична участь учнів у колективних трудових процесах створює основу для виховання таких важливих для сучасної людини якостей, як комунікативність, взаємодопомога, сприймання здорового  суперництва.

Особлива увага на заняттях гуртка приділяється формуванню в учнів знань про технологічну послідовність обробки деревини; про види порід деревини, які найчастіше використовують при виготовленні декоративних виробів; про види художньої обробки деревини; призначенню та будові інструментів для обробки деревини; правилам техніки безпеки при виконанні технологічних операцій. Найбільшу радість і задоволення діти отримують від роботи на занятті тоді,коли вони розуміють, що досягають чогось, коли мають змогу самі навчатися, розуміти, міркувати, пізнавати, порівнювати, а в кінцевому результаті виготовити виріб власними руками.

Керівник гуртка - Ткаченко Олександр Васильович, вихователь