Календар подій

<жовтня 2017>
ПНВТСРЧТПТСБНД
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

На сайті

На даний момент 79 гостей на сайті

Випадкове фото

Гурткова робота
Танцювальний гурток "Веселка" PDF Друк e-mail

Неділя,  10.00-11.00

Танець позитивно впливає на всебічний гармонійний розвиток кожної дитини з особливими освітніми потребами. Через танець відбувається гармонізація особистості дитини із самим собою. Засобами танцювального мистецтва я вчу вихованців традиціям українського народу, виховую почуття прекрасного в танці. Завдяки послідовним рухам визначеної форми танцювальні вправи тренують м'язи дітей, надаючи їм легкості та невимушеності рухів, зміцнюють здоров'я дітей та виховують вміння цінувати прекрасне в мистецтві.

 

Керівник гуртка - Предан Валентина Степанівна, вихователь

 
Гурток "Країна майстрів" PDF Друк e-mail

Неділя, 15.00 - 16.00

Заняття гуртка "Країна майстрів" покликані розширювати  і поглиблювати відомості по роботі з папером і картоном, тканиною, пластиліном, а також по роботі з іншими матеріалами, удосконалювати навички і уміння, отримані дітьми на уроках трудового навчання.

Діти не люблять одноманітної монотонної праці, вона їх швидко стомлює, внаслідок цього у дітей може пропасти інтерес до праці, тому на кожному занятті види виробів необхідно змінювати. Важливо, щоб у роботі діти могли проявити вигадку, творчість, фантазію, що, безсумнівно, буде сприяти підвищенню ефективності праці. Правильно спланована робота гуртка має велике виховне значення. У дітей розвивається почуття колективізму, відповідальності і гордості за свою працю, повагу до праці інших.

 
Гурток "Чарівні пальчики" PDF Друк e-mail

Cубота, 15.00 - 16.00

Заняття гуртка «Чарівні пальчики» покликані стимулювати у дітей творчі здібності, прилучити дітей до краси і гармонії, до світу мистецтва, пробудити її творчі сили і бажання займатися різними видами художньої праці. Також заняття передбачають розвиток психічних процесів та пізнавальних якостей (цілеспрямованість, самостійність, наполегливість,  ініціатива, відповідальність).

 
Гурток "Квілінг" PDF Друк e-mail

Неділя, 17.00 - 18.00

Квілінг - це мистецтво виготовлення квітів, фігурок, листівок із паперових смужок. Це мистецтво прийшло до нас з Кореї.

 
Гурток хореографії PDF Друк e-mail

Хореографічне мистецтво - це джерело збагачення особистості, воно формує її духовну культуру, впливає на її розвиток.

У нашій школі діє гурток хореографії для учнів молодших класів. Мета гуртка - сприяти естетичному та фізичному розвитку дітей, розвитку музичного смаку, почуття ритму, пластики, хореографії; формувати ціннісне ставлення до власного здоров'я.

Репертуар гуртка досить різноманітний і цікавий, він поєднує багато напрямків: бальну, народну, сучасну хореографію. Крім того, діти отримують відомості з народознавства.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 5
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval