Календар подій

<липня 2017>
ПНВТСРЧТПТСБНД
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

На сайті

На даний момент 51 гостей на сайті

Випадкове фото

Гурткова робота
Гурток "Всевмійки" PDF Друк e-mail

Субота, 15.15-16.00

Заняття гуртка «Всевмійки» спрямовані на формування в дітей загальних уявлень про папір, клей, фарби, ножиці та інші матеріали для творчості. Під час роботи учні вчаться: раціонально використовувати різні матеріали,  послідовності виготовлення різноманітних виробів; розвивають: навички охайної роботи,  дрібну моторику, що сприяє розвитку мовлення, образного мислення,  уяви, естетичного смаку; виховують: бережливе ставлення до оточуючого середовища, любов до праці, взаємоповагу.


 
Гурток "Чарівний клубочок" PDF Друк e-mail

Субота,

На заняттях гуртка "Чарівний клубочок" учні розвивають фантазію та творчі здібності, виховують терпіння та посидючість, формують та розвивають колірне сприйняття.

В маленьких дитячих руках звичайна нитка перетворюється на маленьких пухнастих курчаток та веселих жабенят. Діти з захопленням оволодівають технікою виготовлення іграшок з пампонів.

 
Гурток "Чарівні ручки" PDF Друк e-mail

Неділя, 17.00 - 18.00

Гурток «Чарівні ручки» навчає бачити і розуміти прекрасне у навколишньому світі і самим створювати цю красу.

 
Гурток "Чарівні фарби" PDF Друк e-mail

Діти із задоволенням відвідують заняття гуртка ’’Чарівні фарби’’. На заняттях з зображувальної діяльності розвиваються у дітей естетичне сприйняття, вміння помічати красиве у навколишньому середовищі, закладаються основи художнього смаку. Ці заняття виховують звичку вносити елементи краси в побут, природу, стосунки з однолітками, дорослими.

Керівник гуртка знайомить дітей з різними видами та жанрами образотворчого мистецтва: живописом (пейзаж, портрет, натюрморт, казковий, побутовий, анімалістичний), графікою, скульптурою та декоративно-прикладним мистецтвом. На таких заняттях діти розвивають здатність сприймати мистецькі твори, виявляють емоційне ставлення до зображеного; у дітей розвиваються здібності до образотворчої діяльності (почуття кольору, форми, композиції).

 

 
Гурток "Змайструй сам" PDF Друк e-mail

Субота, неділя - 17.00 - 18.00

Заняття гуртка "Змайструй сам" мають на меті поглиблювати знання, вміння і навички учнів, здобуті на уроках трудового навчання, формувати свідоме, творче ставлення до праці, потребу в прекрасному, розвивати нестандартне мислення, підвищувати загальну технічну і технологічну культуру.

Постійна участь учнів у колективних трудових справах створює основу для виховання таких важливих для сучасної людини якостей, як комунікативність, взаємодопомога, підприємливість, сприймання здорового духу суперництва.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 5
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval