<серпня 2017>

Позакласні виховні заняття
Пізнаємо світ, граючись PDF Друк e-mail

23 лютого 2017 року у виховній групі першого класу відбулося відкрите заняття з навчально-пізнавальної діяльності.

Метою заняття було поглибити пізнавальний процес до навколишнього середовища, формувати шанобливе ставлення до людей хліборобських професій. Також діти закріплювали уявлення про склад числа, знання про геометричні фігури, кольори.

Віртуальна подорож сторінками книги PDF Друк e-mail

22 лютого 2017 року учні 6-го класу здійснили віртуальну подорож сторінками книги Сергія Гридіна «Федько – прибулець з Інтернету».

Головне в роботі вихователя в напрямку формування читацьких навичок учнів – це зацікавити їх роботою на заняттях позакласного читання. Саме з цією метою я практикую використання творів сучасних дитячих письменників.

Сюжетно-рольова гра "Пошта" PDF Друк e-mail

21 лютого 2017 року у виховній групі підготовчого класу відбулось відкрите заняття сюжетно-рольової гри на тему «Пошта» .

При роботі з дітьми , які мають вади мовлення , на кожному етапі заняття необхідно працювати над звуковимовою, вдосконаленням артикуляційних навичок, корекцією мовлення , диференціацією та автоматизацією звуків. Для досягнення цієї мети проводились артикуляційні вправи: «Годинник» ,»Вітрило» , «Маляр», «Грибок», «Чашечка». Також в ході гри діти виконували вправи, що допомагають автоматизувати засвоєні звуки.

Основною метою заняття було збагачення знань дітей про пошту , розвиток діалогічного мовлення, допитливості, вміння зосереджено і уважно діяти згідно правил гри, виховувати цілісну особистість,  здатну до самовираження та усвідомлення своїх дій в процесі ігрової діяльності.

Гараж для Тачок PDF Друк e-mail

16 лютого 2017 року в дошкільній групі №1 відбулося відкрите заняття з конструювання.

В гості до малят завітав герой їхнього улюбленого мультфільму «Тачки» - Блискавка Макквін, який запропонував побудувати гараж для його друзів – машинок Саллі, Метра, Чіко.

В ігровій формі діти знаходили спільне та відмінне, порівнювали й зіставляли деталі; закріплювали кольори – червоний, жовтий, зелений; за допомогою дидактичної гри вивчали  правила дорожнього руху.

Червона книга України PDF Друк e-mail

В межах роботи над проектом методичного об'єднання вихователів початкових класів на тему: "Екологічними стежками" 13 лютого 2017 року було проведено позакласне заняття (година спілкування) на тему: "Сторінками Червоної книги України". На занятті учні 3-го класу ознайомились з Червоною книгою України, таємницею її кольорових сторінок, значенням природоохоронної роботи в нашій державі.

<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3