<жовтня 2017>

Центри самоврядування

Господарський центр
Акція "Шкільний ревізор" PDF Друк e-mail

Учнівське самоврядування – це творча співпраця учнів та педагогів, спосіб виявлення їхніх організаторських та виконавських можливостей  у різних видах діяльності, спілкування та відносин. Це один із методів формування в колективі громадської думки та вироблення управлінських навичок, умінь та якостей.

Діяльність учнівського самоврядування  здійснюється за складеними планами засідань учнівського комітету та кожного центру. Одним із центрів учнівського самоврядування у нашій школі є господарський центр. Метою роботи цього центру є здійснення контролю за санітарно-гігієнічним станом спальних та класних кімнат, збереження шкільного майна.

Також ми докладаємо зусиль для підтримання у належному стані шкільної території. Кожна виховна група має свій куточок у школі, де при належному догляді приємно погратися, провести приємну бесіду та провести спортивно-розважальний захід.

Одним із рушіїв  чистоти та порядку є проведення щотижневої акції «Шкільний ревізор». Цю форму перевірки та збереження шкільного майна започатковано нещодавно. Комісія, яка складається з педагогічних працівників школи та вихованців, перевіряє санітарно-гігієнічний стан спальних та класних кімнат. На кожній кімнаті є «Екран чистоти», де відображено старання учнів ( смайлики червоного, сірого та жовтого кольорів).

За певний період роботи « Ревізора» ми досягли гарних результатів. Надалі ми плануємо продовжувати роботу у цьому напрямку. Адже школа - наш дім, і ми повинні зберігати порядок та чистоту в нім. Якщо в нашому домі буде чисто та затишно, то і життя в нім буде гарним, яскравим та приємним.

О.В. Трачук, наставник господарчого центру

Господарський центр PDF Друк e-mail

Без Господарського центру в школі ладу не навести. Основна мета нашої діяльності - благоустрій нашого шкільного життя: наших класних і спальних кімнат, нашої пришкільної території. По відношенню до нас можна сміливо сказати: “Скрізь ми встигаємо, всюди господарюємо". А господарювати нам є де.

Для цього ми

• організовуємо  чергування по школі,  оцінюємо якість виконання цієї роботи;
  • прагнемо виховати  в учнів бережливе ставлення до збереження шкільного майна;
  • створюємо бригади учнів для ремонту меблів та  шкільного інвентарю;
  • організовуємо проводимо акції по благоустрою шкільної  території;
  • здійснюємо контроль за діяльністю чергових учнів  у класах.
Серед членів нашого Центру
  • Таран Валя - учениця 8-го класу
  • Власенко Інна - учениця 5-А класу
  • Гончар Андрій - учень 5-Б класу