<жовтня 2017>

Центри самоврядування

Центр-шефської допомоги
Центр шефської допомоги PDF Друк e-mail

З девізом "ВІД СЕРЦЯ - ДО СЕРЦЯ" в нашій школі діє Цент шефської допомоги. У багатьох із нас є молодші братики і сестрички, тому ми залюбки дбаємо про них: організовуємо господарську-трудову діяльність під час прибирання класних, спальних кімнат, шкільної території; залучаємо їх до участі в спортивних іграх та розвагах, різноманітних конкурсах у вихідні дні; плетемо косички.

Під нашим пильним наглядом перебувають новоприбулі учні, ми вчимо їх любити нашу школу, допомагаємо знайти своє місце в нашій дружній родині. Для розваг та навчання малюкам організовуємо ігротеки, вчимо їх дружно гратися та граємося разом з ними. Адже всі ми разом із дитинства.

Членами нашого Центру є веселі, запальні дівчатка:

• Марченко Катя - учениця 10-Г класу;
  • Сивак Оленка - учениця 6-го класу;
  • Христенко  Оксана -

Разом з нами скрізь і всяюди наша наставник, весела, позитивна, життєрадісна вихователь Одноволик Ірина Анатоліївна.