<серпня 2017>

Центри самоврядування

Центр-дисциплыни
Центр - дисципліни PDF Друк e-mail

Шкільний Центр дисципліни і порядку впевнено заявляє: "МИ ЗА ПОРЯДОК, ДИСЦИПЛІНУ, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ".

Наш Центр об'єднав спільною метою - контроль за поведінкою - самих свідомих, відповідальних учнів школи:

• Тертишник Діану - ученицю 10-Г класу;
  • Соболь Світлану - ученицю 8-го класу;
  • Мурженка Владислава - учня 9-го класу.

Наша діяльність передбачає організацію спільних з педагоічним колективом заходів в напрямку формування в учнів свідомої дисципліни, дотримання ними Правил для учнів. Ми призначаємо відповідальних за дотриманням дисципліни та порядку, відвідування учнями школи; застосовуємо заходи виховного впливу до порушників дисципліни; організовуємо рейди "Зовнішній вигляд учнів", чергування під час проведення масових заходів, вечорів відпочинку.

Керує нашою діяльністю та є для нас прикладом організованості та дисциплінованості наш наставник - вихователь Ткаченко Олександр Васильович.