<жовтня 2017>

День захисника України PDF Друк e-mail

Щорічне вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу стало традицією в нашому Центрі.

12 жовтня 2017 року, напередодні державного Дня захисника України, актова зала зібрала "нових" козаків та козачок на свято мужності, честі, звитяги.

Козацька кров пульсує в жилах PDF Друк e-mail

…Народ мій є! В його волячих жилах

Козацька кров пульсує і гуде!

В. Симоненко

14 жовтня, на свято Покрови Пресвятої Богородиці, в нашій державі відзначається  День українського козацтва та День захисника України.  У шкільній бібліотеці для учнів 6-го  класу  була проведена інформаційна година «Слава козацька не вмре, не загине!» . Багато корисного діти дізналися  про свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Забави козачат на новий лад PDF Друк e-mail

З метою розширення знань учнів про козаків, виховання в дітей любові до рідного краю, бажання бути гідними синами України, 11 жовтня 2017 року в спортивному залі Центру відбулося спортивно-музичне свято "Забави козачат на новий лад", яке було присвячене Дню захисника України.

В змаганнях взяли участь учні 7-11 класів, які змагалися в естафетах подолання перешкод, метанні малого м'яча в ціль, стрибках на скакалці і збиванні кеглів. В залі лунали веселі українські пісні.

Нелегкою була боротьба, але переможцями серед учасників 7-8 класів стали учні 8-В класу, а серед учасників старшої вікової категорії - учні 9-го класу.

Веселими і задоволеними залишилися всі учасники змагань. Ми ще раз переконалися, що сучасні козачата гідні пам'яті своїх предків.

В.М. Васькун, вчитель фізкультури

У садочку свято PDF Друк e-mail

Наприкінці вересня усі дошкільнята України святкували День дошкілля. Дошкільне відделення нашого Центру теж не залишилося осторонь. Протягом тижня ми гралися, співали, танцювали, малювали.

Спасибі всім, хто людяності вчить! PDF Друк e-mail

28 вересня 2017 року, напередодні Дня вчителя, вся дружня шкільна родина вшановувала вчителів, вихователів, всіх працівників Центру на урочистому заході "Спасибі всім, хто людяності вчить!"

Музичні вітання, теплі слова вдячності та щирі дитячі посмішки освітяни отримали від учнів всіх класів, від наймолодших до найстарших. Програма заходу була цікавою та веселою. Учні присвячували своїм нставникам віршовані рядки, розігрували сценки на шкільну тематику, виконували зворушливі пісні та запальні таночки.

<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3