<червня 2017>

Стежками Тараса PDF Друк e-mail

Якщо і є в Україні святі місця, то Канів, безсумнівно, одне з них. 13 червня 2017 року учні 4-го класу разом з класним керівником Курасєвич С.В. та вихователями Пустовіт Л.В., Гончар А.В. ступили на Канівську землю, де знайшов свій спочинок великий український поет Тарас Шевченко.

Дорогою до Канева милувалися чудовими краєвидами Черкащини - поля, що простяглися далеко за обрій, змінювались зеленими гаями, а ось уже і піщані пагорби, вкриті соснами, ялинами та дубами, які обдають подорожуючих неперевершеною свіжістю повітря. Звичайно ж, зробили зупинку біля памятника Кобзарю, який вказує шлях до Тарасової гори. Біля Канівського водосховища неосяжна широчінь. Аж дух перехоплювало від безмежної блакиті неба та синіх хвиль, що від сили вітру здіймалися вгору і падали донизу бризками білої піни.

Головним об'єктом нашої подорожі до Канева стала Тарасова Гора. Це саме те місце над Дніпром, де Тарас Шевченко мріяв оселитися. І вибір його циілком можна зрозуміти - звідси відкривається чудовий краєвид на величний Дніпро.

У школярів була можливість пройтися шляхами, якими свого часу ходив Тарас, побувати в тих місцях, що надихали його на поетичні твори, давали наснагу для його живопису. А ще - піднятися до могили Великого Кобзаря, вклонитися йому, побачити та відчути велич неповторного краю, який так щиро любив поет.

Поверталися додому сповненими вражень від екскурсії, натхненні побаченим.

С.В. Курасєвич, класний керівник 4-го класу