<березня 2011>

Історія школи PDF Друк e-mail

У 1992 році в одному із мальовничих куточків міста відкрилася Корсунь-Шевченківська школа-інтернат для дітей з ва­дами слуху. Для таких дітей природний шлях оволодіння словесною мовою закритий і спілкування із людьми усклад­нюється. Тому одним із найважливіших завдань школи для є соціальна адаптація вихованців до середовища людей з нормальним слухом.

В 2003 році школу-інтернат було реорганізовано в спеціальну загальноосвітню школу-інтернат для дітей із вадами слуху та дітей із затримкою психічного розвитку.

Школу-інтернат у 2015 році було перейменовано в Комунальний заклад "Корсунь-Шевченківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради"

У школі працює творчий професійний колектив із 72 педагогічних працівників. Налічується 15 класів, де навчаються 158 вихованців. Працює дошкільне відділення, в якому виховуються 23 дитини віком від 3 до 6 років.

Навчальний заклад здійснює повноцінний навчально-ребілітаційний супровід для такої категорії дітей

• діти з порушеннями слуху
  • діти з порушеннями слуху у поєднанні з порушеннями розумового розвитку
  • діти з затримкою психічного розвитку
  • діти з тяжкими порушеннями мовлення

Наша школа працює за 5-денним режимом роботи. Вихованці мають можливість залишатись в навчальному закладі і у вихідні дні. Діти знаходяться на неповному державному утриманні, але право на отримання батьками пенсії на дитину з інвалідністю зберігається.