<квітня 2017>

В ритмі танцю PDF Друк e-mail

Напередодні прекрасного свята служителів і шанувальників Терпсихори, 27 квітня 2017 року вся наша шкільна родина об’єдналась єдиним танцювальним поривом в загальношкільному марафоні «В ритмі танцю».

Кожен учень нашої школи самовиражається по-своєму: хтось через рух пензлика на полотні, інший віддає всього себе у виконанні улюбленої пісні, та сьогодні в залі панував такий сильний танцювальний дух, що він об’єднав представників танців різних стилів, напрямків.

Танцювальний марафон відкрили наші наймолодші артисти – учні підготовчих класів, яких усі зустріли бурхливими оплесками (танець «Біла паляниця»).

У концертній програмі були найрізноманітніші танці: традиційні українські («Ой, у лузі калина» - 4 кл., «Повзунець» - 5 кл.), гарячі «Самба» (3 кл.) та «Пасадобль» (7 кл.), вічно молодий «Вальс» (8-9 кл., 10-Г кл.), сучасні танці («Україна» - 2 кл., «Ромашки» - 1 кл., «Хороший настрій» - 6 кл.)

Свято закінчилося, залишивши слід в душах тих, хто не уявляє свого життя без танцю, хто йде по життю, танцюючи, хто не може втриматися, коли чує музичний ритм, і не маючи змоги протистояти покликові душі, робить невимушені рухи.

То ж давайте танцювати, виражати себе, показувати в танці свою сутність. Давайте жити в ритмі танцю!

О.В. Науменко, вихователь