<березня 2017>

Шевченківські дні у бібліотеці PDF Друк e-mail

Тарас Григорович Шевченко народився на українській землі, під українським небом, проте він належить до тих людей-світочів, що стають дорогими для всього  людства, і що в пошані всього людства знаходять своє безсмертя. Він був поетом, якого ми до того не мали: поетом для всіх, поетом народним, поетом гноблених, але не скорених.

Традиційно, на початку березня,  в  бібліотеці школи-інтернату  віддають шану Великому Кобзареві.  До  пам’ятної  дати були  оформлені виставки  літератури  «Кобзарем його ми звемо» (для учнів 1-4 класів) та  «Шевченкове слово в віках не старіє» (для учнів 5-9 класів)

Цікавим та пізнавальним  для учнів  3-го  класу став бібліотечний урок  «Життєвий та творчий шлях  Тараса  Шевченка», в ході якого було переглянуто  відеопрезентацію  «Дитинство Шевченка», мультфільм «Садок вишневий біля хати»  та   прослухано  пісню «Заповіт».

З учнями 6 класу було проведено  цікаву   автобіографічну  вікторину «Тарасові шляхи».  Діти з цікавістю  подивилися  презентацію  «Тарас Шевченко –  співець рідного краю», відеосюжети «Обличчя української історії. Тарас Шевченко»  та «Шевченко - художник».

На сучасному етапі розвитку України саме Т.Г.Шевченко та його творчість є духовними наставниками, прикладом справжньої відданості і любові до рідної землі, рідного народу.

Ж.П. Буц, бібліотекар