<лютого 2017>

Урок-семінар з фізики PDF Друк e-mail

Виробництво, передача та використання енергії електричного струму

Метою уроку було  розширити і систематизувати знання про способи виробництва і перетворення електричної енергії; розширити знання про способи передачі електроенергії на відстані, ознайомитись з перевагами, недоліками та екологічними проблемами роботи електростанцій; сприяти розвитку уміння здобувати знання самостійно, працюючи з різними джерелами інформації, сприяти розвитку уміння аналізувати і робити висновки; створити умови для виховання в учнів екологічної культури; виробляти товариську взаємодопомогу в класі і співпереживання за результатами праці; сприяти розвитку інтелекту та мови учнів.

В ході  уроку використали презентацію «Виробництво, передача та використання енергії електричного струму», під час якої учні зачитували свої повідомлення. Також переглянули відеоролик про альтернативні джерела енергії. Діти до уроку власноруч виготовили макет виробництва та передачі електроенергії.

О.М.Бондаренко, вчитель фізики