<квітня 2011>

Центри самоврядування

Завдання центрів PDF Друк e-mail

ЗАВДАННЯ ЦЕНТРІВ

Навчальний центр – організовує взаємодопомогу у навчанні, проводить контроль за відвідуванням уроків, бере участь у проведенні предметних тижнів, конкурсів, веде облік відвідування учнями уроків.

Центр творчості – піклується про організацію цікавої творчості у різних цього формах, співпрацює з педагогом - організатором , допомагає у проведенні загальношкільних заходів, сприяє усвідомленню учнями поняття «вільного часу» та його цінності для всебічного розвитку особистості.

Прес – центр – інформує про найважливіші події в житті школи, створює музичні, музично – інформативні, вітальні та інші програми, готує інтерв’ю , літературні програми, проводить конкурси газет та малюнків протягом року, випускає шкільну газету.

Центр дисципліни – організовує чергування по школі, слідкує за дотримання правил поведінки, бере участь у проведенні загальношкільних лінійок. Особливе місце відводиться чергуванню класів по школі. Кожен учень чергового класу має свою ділянку роботи, виділену на цей день чергування активом класу.

Господарський центр – організовує і контролює прибирання шкільної території;і слідкує за чистотою в школі, класах, в спальному корпусі.

Піклується про збереження шкільного майна, проводить трудові операції,  дрібний ремонт, благоустрій території.

Центр шефської допомоги – організовує роботу з молодшими школярами, допомагає виконувати домашні завдання ,  допомагає відстаючим, організовує взаємодопомогу у навчанні.

Спортивний центр – організовує розваги для дітей, проводить змагання між класами у вільний час, допомагає у проведенні шкільних спартакіад.