<вересня 2017>

Свято птахів

Добра звістка PDF Друк e-mail

15 вересня 2017 року до нашого Центру завітали гості з Благодійної установи "Добра звістка", яка співпрацює з релігійною співгромадою США штату Мінесота.

До вершин знань з "Надією"! PDF Друк e-mail

1 вересня 2017 року подвір’я нашої школи, яка цього року виступає в новому амплуа, – Комунальний заклад «Корсунь-Шевченківський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр «Надія» Черкаської обласної ради» - наповнилось білими бантами, різнокольоровими букетами і загальним радісним відчуттям того, що попереду нова сторінка життя – цікава, барвиста і повна нових знань.

День знань – це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного.

Звіт перед громадськістю PDF Друк e-mail

16 червня 2017 року директор нашої школи - Хронік Тетяна Євгенівна звітувала перед педагогічним колективом та громадськістю.

З  метою  подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління  освітою, поєднання державного і громадського  контролю за   прозорістю   прийняття  й  виконання  управлінських   рішень на  загальних   зборах педагогічного  колективу,  батьківського  комітету, директор прозвітувала за такими напрямками роботи:

• персональний внесок керівника щодо підвищення рівня організації навчально-виховного процесу;
  • виконання функціональних обов’язків щодо забезпечення обов’язковості загальної середньої освіти, спеціальної освіти;
  • створення умов для навчання та вжиті заходи щодо впровадження педагогічних технологій у навчальний процес;
  • організацію різних форм позаурочної навчально-виховної роботи;
  • про ужиті заходи щодо зміцнення та модернізацію матеріально-технічної бази навчального закладу;
  • залучення додаткових джерел фінансування навчального закладу та їх раціональне використання;
  • ужиті заходи щодо забезпечення  школи педагогічними кадрами та доцільність їх розстановки;
  • соціальний захист, збереження та зміцнення здоров я учнів та працівників педагогічного колективу;
  • залучення педагогічної та батьківської громадськості  до управління діяльності навчального закладу;
  • реорганізація навчального закладу .