<травня 2017>

Подарунки від лісничих PDF Друк e-mail

Участь у різноманітних конкурсах – це бажання заявити про себе, показати свої здібності.

Ми з задоволенням та з щемливою вірою в перемогу долучилися до Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка та твору на лісову тематику, який був оголошений в квітні 2017 року Черкаським обласним управлінням лісового та мисливського господарства і проводився на базі ДП «Корсунь-Шевченківське лісове господарство».

Метою цього творчого конкурсу було виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини.

Роботи наших учнів були розглянуті компетентною комісією та визначені, як кращі, в двох номінаціях.

Серед творів на лісову тематику:

• 1 місце – твір учениці 7-А класу Алібекової Аріни («Ми за чисті ліси»);
  • 2 місце – твір учениці 9-го класу Нестеренко Яни («Планета Земля – наш дім»);
  • 3 місце – твір учениці 4-го класу Мироненко Аліни («Лісова казка»).

Серед малюнків:

• 1 місце – малюнок учениці 5-А класу Власенко Інни («Кругообіг у природі»);
  • 2 місце – малюнок учениці 7-А класу Шевченко Катерини («Діброва»);
  • 3 місце – малюнок учня 3-го класу Бокача Богдана («Життя лісу»).

26 травня 2017 року на урочистій лінійці, приуроченій Святу останнього дзвоника, нагороди знайшли переможців. Нашим учням були вручені грамоти та цінні подарунки.

Вітаємо переможців та чекаємо нових творчих конкурсів!

Т.Є. Хронік, директор школи