<жовтня 2017>

Пришкільний табір "Сонечко"
День гумору та гримера PDF Друк e-mail

Здавна вважалося, що втратити здатність сміятися - велике нещастя в житті людини. Тому, щоб цього не трапилося з нашими дітьми, 13 червня 2017 року в пришкільному таборі "Сонечко" відбувся День гумору та гримера. І хоча всі звикли святкувати День гумору 1 квітня, діти з нетерпінням чекали цього дня.

Сьогоднішній день пройшов з піднесеним настроєм, адже всі дотримувались золотого правила: "Сміх - це здоров'я! Смійтесь на здоров'я!"

Гарного настрою всім додали розважальні заходи: конкурс малюнків "Палітра сміху", ігри-естафети "Вперед діло - потім забава!"

День іменинників PDF Друк e-mail

12 червня 2017 року в нашому таборі відбулося справжнє свято, адже ми вітали наших "літніх" іменинників, а їх у нас виявилося чимало. Кожен загін для своїх іменинників підготував подарунки та вітання, які вручив під час святково-розважальної програми "Вітаємо! Вітаємо!"

Святкування закінчилося дискотекою "Танцюють всі!", на якій звучали треки "на замовлення іменинників".

День квіткової веселки PDF Друк e-mail

Діти, квіти, веселка – суміжні поняття, які в кожного асоціюються з літом, сміхом, радістю. Всі ці три поняття в нашому пришкільному таборі «Сонечко» ми поєднали 10 червня 2017 року в День квіткової веселки.

День фантазерів PDF Друк e-mail

Кожен день табірного дозвілля заповнений різноманітними цікавими заходами. 9 червня 2017 року в нашому таборі День фантазерів.

Фантазувати наші вихованці вміють, люблять, а розвивати та спрямовувати дитячу фантазію – завдання для нас дорослих. Показати свої вміння випала нагода під час творчого конкурсу «Аукціон фантастичних ідей», завданням якого було виготовити та презентувати цікаві вироби, нафантазувавши, як і де їх можна застосувати.

День індіанців PDF Друк e-mail

Теплий, спекотний, червневий день подарував вихованцям пришкільного табору «Сонечко» море позитивних емоцій. 8 червня 2017 року в таборі пройшло традиційне, незвичайне, довгоочікуване свято «День індіанців».

Зібравши все необхідне, учні 8-14 загонів вирушили до лісової стоянки, де на них чекала розважальна програма «Індіанське плем’я». Кожен загін – це було окреме індіанське плем’я, яке мало свою назву, свого вождя та свій ритуальний танець. Всі галасували, видавали різноманітні звуки, які символізували прихильність вождю, у знак поваги загонові племена приносили вождю жертву. Після певного ритуалу вождь оголосив полювання за скарбами, які були сховані на території лісу (гра-змагання «Знайди скарб!»).

<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3