<жовтня 2017>

Початкова освіта
Стежками Тараса PDF Друк e-mail

Якщо і є в Україні святі місця, то Канів, безсумнівно, одне з них. 13 червня 2017 року учні 4-го класу разом з класним керівником Курасєвич С.В. та вихователями Пустовіт Л.В., Гончар А.В. ступили на Канівську землю, де знайшов свій спочинок великий український поет Тарас Шевченко.

Дорогою до Канева милувалися чудовими краєвидами Черкащини - поля, що простяглися далеко за обрій, змінювались зеленими гаями, а ось уже і піщані пагорби, вкриті соснами, ялинами та дубами, які обдають подорожуючих неперевершеною свіжістю повітря. Звичайно ж, зробили зупинку біля памятника Кобзарю, який вказує шлях до Тарасової гори. Біля Канівського водосховища неосяжна широчінь. Аж дух перехоплювало від безмежної блакиті неба та синіх хвиль, що від сили вітру здіймалися вгору і падали донизу бризками білої піни.

Наша мова калинова PDF Друк e-mail

21 лютого 2017 року з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови на інформаційно-виховну годину "Рідна, калинова, щира і чудова — все це наша мова!" завітали учні початкових класів. Господарями заходу стали учні 4-го класу.

ПОДОРОЖ ДО КРАЇНИ ДОБРА PDF Друк e-mail

На світі багато людей, і всі вони роблять різні вчинки. Хто добрі, а хто погані. Щодня відбуваються різні події, кожен день несе в собі щось нове. Більшість людей намагаються робити добро собі і іншим.  Це не просто. Інколи людям складно порозумітись і бути більш терплячими і вдячними. Стати кращими, бути добрішими прагнуть і учні 4 класу .