<жовтня 2017>

Центри самоврядування

Прес–центр
Зимова галерея PDF Друк e-mail

Зима – чудова пора року, тому що в собі вона приховує найбільше цікавих, корисних та приємних розваг.

Цьогорічна сніжна зима не дає нудьгувати нашим дітлахам. Нікого неможна втримати в класах! Шум, сміх, галас на шкільному подвір’ї.

Центр учнівського самоврядування "Прес-центр" вирішив оголосити конкурс на краще фото на тему "Зимові розваги в школі". Участь у конкурсі взяли всі класи, фото були цікавими, було помітно, що цей вид діяльності приніс усім позитивні емоції. Пропонуємо всім зазирнути в нашу зимову галерею.

Прокладеними сніговими лабіринтами мчать швидкі санчата, які несуть  малят підготовчого та першого класів. За ними летить цілий  гурт третьокласників. З задоволенням позують на сніжному майданчику учні восьмого класу. Неподалік швидко постає снігова фортеця, споруджена невгамовними шестикласниками, які відразу ж організували «сніжні бої» під пильним наглядом арбітрів.

Прес – центр PDF Друк e-mail

Центр учнівського самоврядування "Прес-центр" організовує та здійснює художнє оформлення шкільного інтер’єру, за нашої  ініціативи готуються і проводяться інформаційні хвилинки з різних питань.

Мета діяльності нашого центру - інформування учнів, батьків, вчителів про всі події, які відбуваються в школі різними засобами інформації (газета, радіо, рекламні    оголошення)

Цінні настанови ми отримуємо від нашого наставника - вихователя Науменко Олени Володимирівни.

Члени Центру:

• Шабанова Каміла - учениця 6-го класу
  • Криворот Наталія - учениця 5-А класу
  • Власенко Юля - учениця 6-го класу

Своєю роботою ми прагнемо довести відому істину:

"ТОЙ, ХТО ВОЛОДІЄ ІНФОРМАЦІЄЮ, - ВОЛОДІЄ СВІТОМ!"