<жовтня 2017>

Центри самоврядування

Навчальний–центр
Акція "Підручникам друге життя" PDF Друк e-mail

Одним із завдань Навчального центру учнівського самоврядування є контроль за збереженням учнями школи шкільних підручників, адже виховання бережливого ставлення до книги не лише економічна потреба суспільства, а, насамперед, формування особистості.

З метою виховання відповідального та дбайливого ставлення до шкільних підручників, поваги до людей праці, які їх створюють, в рамках Тижня збереження шкільного підручника представниками Навчального центру було проведено загальношкільний рейд-перевірку підручників.

Огляд показав, що переважна більшість наших школярів підтримують належний стан підручників, дотримуються правил поводження з ними, можуть надати "першу допомогу" зіпсованому підручнику.

За результатами перевірки всі класи отримають додатковий бал в рейтинговій таблиці.

А.В. Ломова, наставник Навчального центру учнівського самоврядування

Навчальний центр PDF Друк e-mail

Основним завданням Навчального центру є організація допомоги учням, які мають проблеми в навчанні.

Ми виступаємо ініціаторами створення нових гуртків за інтересами та залучення до них учнів. Під керівництвом наставників організовуємо тематичні вечори, облаштовуємо навчальні кабінети.

Члени нашого центру проводять рейди-перевірки якості збереження шкільних підручників та ведення щоденників. Ми бажані гості в шкільній бібілотеці, де ми  допомагаємо бібілтекарю виготовляти наочні навчальниі посібники, дидактичний і роздаткововий  матеріал, слідкуємо за частотою відвідування бібліотеки учнями.

Разом з вчителями-предметниками проводимо заходи, направлені на підвищення якості знань учнів (предметні олімпіади, тижні, вечори, стінгазети, конкурси, огляди підручників). У нас є можливість відчути себе справжніми вчителями, коли нам доручають провести бесіду у молодших класах (про режим дня, виконання домашніх завдань, користь читання).

Серед членів навчального центру учні, які своїм прикладом доводять, ДОБРА ПРАЦЯ І ЗНАННЯ - ШЛЯХ ДО ЩАСЛИВОГО ЖИТТЯ:

• Шевченко Катя - учениця 7-А класу
  • Веретільник Женя - учень 7-Б класу
  • Федюк Аня - учениця 7-С класу
  • Задорожній Іван - учень 6-го класу
Керує нашою діяльність наш наставник, вихователь, яка знає відповіді на всі життєві запитання, - Ломова Алла Володимирівна