<жовтня 2017>

Сторінка соціального педагога
Це корисно знати PDF Друк e-mail

Життєвою дорогою дитину ведуть два розуми, два досвіди: сім’я та навчальний заклад. Сучасна сім’я несе найбільшу відповідальність за виховання дитини. Саме вона має виконувати головне завдання – забезпечувати матеріальні та педагогічні умови для духовного, морального, інтелектуального й фізичного розвитку юного покоління.

Конституційним обов’язком батьків є утримання своїх дітей до повноліття. Законом України «Про освіту» на батьків покладена відповідальність за фізичне здоров’я та психічний стан дітей, створення належних умов розвитку їхніх природних здібностей.

Профорієнтаційна робота PDF Друк e-mail

Вибір професії – важливий  життєвий крок, який повинні зрорбити випускники школи-інтернату. Щоб дати шанс учням знайти і обрати  ту професію, у якій вони зможуть досягти успіхів, виявити  свою особистість, у рамках профорієнтаційних заходів традиційно стало проводити зустрічі з представниками різних навчальних закладів. На таких зустрічах випускники мають можливість отримати вагомі поради та відповіді на питання, які їх хвилюють безпосередньо від спеціалістів.

31 січня 2017 року відбулася зустріч з представниками ДЗН "Черкаський будівельний ліцей №17"

7 лютого 2017 року відбулася зустріч з представниками ДЗН "Корсунь-Шевченківський професійний ліцей"

С.В.Сатиренко, соціальний педагог